Agmline Rulo Sac Açma Sistemleri

Hakkımızda

SACFORM’un tüm ürünleri, Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki 4000m2 kapalı alanda kurulu modern fabrika binasında üretilmektedir.

Sacform’un şu anda en son teknoloji üretim cihazlarından oluşan imalathanesi, kaynakhanesi, boyahanesi ve 2 adet montaj hattı ile üretim yapılmaktadır.

Sacform Fabrikası senede 650 Press Besleme Hattı ve 32 Üretim Hattı üretecek kapasiteye sahiptir.

Fabrikadan sahaya çıkan tüm makineler Avrupa Standartlarına göre teker teker tüm test ve kontrollerden geçirilir ve seri numaraları ile paketlenir

Üretimin gerçekleştiği fabrika akıllı bina kontrol özelliklerine sahip olmakla beraber, çevreye duyarlı ve az enerji harcayan bir sanayi tesisidir.

Ticari hayatına alanında tecrübeli ortaklar ile başlayan SACFORM Makine Kalıp San. Ve Tic. Ltd. Şti. AGMline Markası adı altında rulo sac işleme makineleri üretimi yapmaktadır. SACFORM yerli üretim yapmakta ve tüm ürünlerinin Ar-Ge faaliyetlerini kendi bünyesinde yürütmektedir.

Toplam kalite yönetimi çerçevesinde, müşteri odaklı üretim yaparak tüm çalışanlarımızın katkısıyla ISO 9001-2008 belgesi alınmıştır.

Sacform 2013 yılından beri CE Kalite Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartları hassasiyetle uygulamaktadır.

Sacform, kalite hedefleri doğrultusunda 2017 yılı başından beri kendi mühendislerinin geliştirdiği Üretim Takip ve Planlama Programını kullanmaya başlamış ve bu programın üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerindeki başarısı firmanın kalite hedeflerini en üst seviyede uygulanabilir duruma getirmiştir.

AGMline-sertifikalar.jpg

Ürünlerimizden bazıları Boy Kesme Hattı, Rulo Sac Dilme Hattı, Kompakt Pres Besleme Hattı, Hızlı Servo Sürücü Hattı, Rulo Sac Doğrultma Makinaları, Servo Besleme Hattı, Hidrolik Genişlemeli Sac Açıcı, Sac ve Metal Transfer Hattı, Özel Delme Basma ve Bükme Presleri, Kaldırma ve Taşıma Arabaları, Montaj Hattı ve Makinaları, Sac ve Metal Form Verme Hatları ve Makinaları Olarak Sayılabilir.

ÜRÜNLERİMİZ

Boy Kesme Hattı
Rulo Sac Dilme Hattı
Kompakt Pres Besleme Hattı
Hızlı Servo Sürücü Hattı
Rulo Sac Doğrultma Makineleri
Servo Besleme Hattı
Sac ve Metal Transfer Hattı
Özel Delme Basma ve Bükme Presleri
Yükleme Arabası
Sac ve Metal Form Verme Hatları ile Makineleri